بهترین کارواش مشهد

بهترین کارواش مشهد | معرفی بهترین کارواش مشهد | کارواش مشهد | کارواش اتوماتیک مشهد | کارواش نانو مشهد | کارواش تمام اتوماتیک مشهد | کارواش سیار مشهد | کارواش

 

کارواش مشهد

شاید انتخاب یک کارواش در شهر انتخاب سختی به نظر برسد اما سامانه ادنست میخواهد بهترین کارواش را در یکی از شهرهای ایران یعنی مشهد ( بهترین کارواش مشهد ) معرفی نماید و به نقد و بررسی کارواش مشهد و سایر کارواش های مشهد بر اساس نوع منطقه جغرافیایی، مساحت مرکز خدمات رسانی، نوع خدمات، سرعت خدمات و همچنین کیفیت انجام آن ببپردازد.

حتما به شما پیشنهاد میکنیم که تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با بهترین کارواش و همچنین بهترین و برترین کارواش های شهر مشهد آشنا شوید و خدمات شستشوی سریع و با کیفیتی از این مراکز دریافت کنید تا در کمترین زمان از بهترین کیفیت برخوردار شوید.

 

کارواش مشهد بصورت تمام اتوماتیک

اولین مدل از دستگاه های شستشوی خودرو با نام کارواش اتوماتیک، در سال ۱۹۵۰ ساخته شد. این کارواش ها مراحل شستشوی خودرو را بطور نیمه خودکار انجام می دادند به گونه ای که عملیات حرکت دادن خودرو بوسیله سیستم اتوماتیک و برس زنی بصورت دستی انجام می شد. سیستم های بازیابی آب، روش های مختلف شستشوی تایر ها و برس های با کیفیت و نرم از ویژگی هایی بودند که در سال ۱۹۶۰ برای این دستگاه های شستشوی ماشین فراهم شدند. سیستم هوشمند شستشوی چرخ ها و پاشش واکس نیز از سال ۱۹۷۰ به این مراکز اضافه شد. البته وجود بحران های اقتصادی در دنیا و گران شدن سوخت، در این دهه موجب توقف رشد دستگاه بهترین کارواش مشهد شد اما ده سال بعد، در سال ۱۹۸۰ با افزایش رشد اقتصادی تمایل افراد برای استفاده از خودرو افزایش یافت و تجهیزات شستشوی آن دوباره رونق یافتند. در ادامه این مراکز شستشوی خودرو، ها به امکانات و تجهیزات بیشتر مانند سیستم بازیابی و تصفیه آب، برس های با کیفیت با حرکت هوشمند در زوایای مختلف، نازل های فشار قوی آب، نازل های پاشش واکس برای افزایش درخشندگی خودرو و سیستم های کامپیوتری برنامه ریز مجهز شدند و امکان تعیین عملیات دلخواه برای مشتریان فراهم شد. بهترین کارواش مشهد تونلی نسل پیشرفته مدل های اتوماتیک ماشین شوی هاست که در آن خودرو بر روی یک نوار نقاله یا کانوایر حرکت کرده و در بخش های مختلف شستشو و خشک می شود.با پیشرفت علم نانو ذرات شاهد ورود این علم به کارواش هستیم که موجب شده است که مصرف آب برای شستو شوی خودرو ها به صفر برسد و چون نیازی به تخصص و ابزار خاصی ندارد خود راننده ها نیز میتوانند خود این کار را انجام بدهند همچنین این روش موجب رونق کارواش های سیار شده است .این یعنی یک تیر و دو نشان صرفه جویی در آب و زمان.

 

مشاهده اطلاعات تماس