سامانه ادنست چیست؟

اَدنِست بعنوان اولین و تنها سیستم ارائه کارت ویزیت دیجیتال در کشور با هدف حذف کارت های کاغذی و تبدیل آن به یک کارت دیجیتال جامع پا به عرصه ظهور نهاد. بوسیله این سامانه از انجام هرگونه هزینه های اضافی طراحی و چاپ توسط صاحبان مشاغل جلوگیری خواهد شد و زمینه تبلیغ کسب و کار را به مشتریان مخصوص خود فراهم می آورد. حال با وجود این سامانه کشوری از مفقود و یا از بین رفتن کارت ویزیت هایی که در اختیار مشتریان خواهد بود جلوگیری کرده و امکان ذخیره سازی هزاران کارت را به آنان ارائه خواهد داد.

۱- ثبت اطلاعات در سامانه

پس از تکمیل فرم درخواست کارت دیجیتال، درخواست مربوطه به سامانه فرستاده خواهد شد و پس از تایید، کارت مخصوص محتوی کد دیجیتال که بر بروی آن درج شده به درخواست کننده ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است: پس از انتخاب فرم مورد نظر و تکمیل آن وجه مربوط به شارژ کارت دیجیتال دریافت خواهد شد و بعد از آن مراحل ثبت توسط مدیران صورت خواهد گرفت.

لیست کارت های ثبت شده در سامانه →


how-it-works-2

۲- کشف توسط بازدید کنندگان

ادنست می کوشد تا کسب و کار های ثبت شده را به مشتریان هم صنف خود نمایش دهد و ضمن تبلیغ همگانی کارت های ثبتی در سیستم، شرایط دسترسی کاربران به کسب و کار مورد نیاز خود را سریع و آسان نماید که بدین وسیله ادنست نقش مهمی جهت بهتر دیده شدن کسب و کارها توسط افراد و اقشار جامعه در تمامی مناطق داخل و یا خارج از کشور ایفا خواهد کرد.

ۤسیستم جستجوی پیشرفته →


how-it-works-3

۳- افزایش درآمد

صاحبان کسب و کار با وجود سیستم جستجو و نمایش در سامانه می توانند علاوه بر حذف هزینه های اضافی مربوط به طراحی و چاپ کارت های کاغذی و همچنین هزینه های جاری تبلیغات محیطی،انتظار دیده شدن کسب و کار خود توسط مردم و به دنبال آن افزایش درآمد را نیز در نظر داشته باشند.

 تعرفه ثبت کارت در سامانه →


مزایای استفاده کاربران از سامانه ادنست:

وجود کارت ویزیت های کاغذی علاوه بر دردسر های همراه داشتن و استفاده در زمان مورد نیاز، مشکلات دیگری نظیر از بین رفتن و مفقود شدن را برای کاربران در پی خواهد داشت حال سامانه ادنست با ساخت اپلیکیشن موبایل خود امکان شناسایی و ذخیره سازی هزاران کارت ویزیت را برای مردم عزیز فراهم آورده است تا ضمن دسترسی سریع تر کاربران به اطلاعات هر شغل، شاغلین نیز اطلاعات شغلی خود را به راحتی به نمایش عموم قرار دهند.

آیا هنوز برای دیجیتال کردن فضای کاری خود تردید دارید؟! آماده اید؟؟؟؟ شروع کنید…

 

ثبت کارت دیجیتال شما