امداد خودرو در زنجان | امداد خودرو زنجان
امداد خودرو در زنجان | امداد خودرو زنجان
امداد خودرو در زنجان | امداد خودرو زنجان
امداد خودرو در زنجان | امداد خودرو زنجان
امداد خودرو در زنجان | امداد خودرو زنجان

امداد خودرو در زنجان

زنجان / زنجان / کیلومتر42اتوبان زنجان تبریز
امداد خودرو در زنجان
***********
*********** *********** برای تماس بر روی شماره کلیک کنید
***********

امداد خودرو در زنجان

اگر حداقل یک بار از خدمات امداد خودرو استفاده کرده باشید، حتماً می دانید که بسیاری از خدماتی که در مکانیکی ها ارائه می شود در خدمات امداد خودرو نیز قابل ارائه است. اگر موتور خودروی شما دچار مشکل شده یا قطعه ای از آن خراب شده باشد، این خرابی توسط امداد خودرو تعمیر می شود. همین طور در بسیاری از امداد خودروها قبل از فرستادن خدمات امداد خودرو به محل خرابی خودروی، از شما سؤالاتی پرسیده می شود که در صورتی که قطعه ای از خودروی شما سوخته یا خراب باشد با رضایت خودتان این قعطه تهیه شده و در محل تعویض گردد. مشکلات لاستیک ها از همانند پنچری نیز توسط خدمات امداد خودرو قابل تعمیر می باشد. مشکلات مربوط به سیستم سرمایشی و گرمایشی خودرو  و تعمیر آن در محل خرابی نیز از جمله خدمات امداد خودرو محسوب می شود.

امداد خودرو در زنجان

امداد خودرو در زنجان با خدمات حمل خودروهای معیوب و تصادفی با خودرو سوار تمام اتوماتیک و جرثقیل یدک کش به تمام نقاط کشور به صورت شبانه روزی. یکی از خدمات امداد خودرو که به تازگی بکار گرفته شده است، ارائه خدمات تعمیر دوره ای خودرو می باشد که فقط در ازای دریافت اشتراک، این خدمات صورت می گیرد. حتماً می دانید که هر اتومبیلی به صورت دوره ای نیاز به تعمیرات و بازدیدهایی دارد که دچار مشکل نشود و معمولاً این خدمات دوره ای توسط مکانیکی ها انجام می شود، خدماتی از قبیل تنظیم باد لاستیک ها، تنظیم روغن موتور و روغن ترمز و سایر خدماتی که خودرو به صورت دوره ای به آن نیاز دارد، این خدمات به تازگی توسط امداد خودرو انجام می شود تا دیگر نیازی به مراجعه به مکانیکی ها نداشته باشید.

امداد خودرو

امداد خودرو بهرامی زنجان مجهز به تعمیر خودرو ( سبک و سنگین ) در محل و مجهز به لوازم یدکی و صافکاری و نقاشی و جلوبندی شبانه روزی. یکی از خدمات امداد خودرو که به تازگی بکار گرفته شده است، ارائه خدمات تعمیر دوره ای خودرو می باشد که فقط در ازای دریافت اشتراک، این خدمات صورت می گیرد. حتماً می دانید که هر اتومبیلی به صورت دوره ای نیاز به تعمیرات و بازدیدهایی دارد که دچار مشکل نشود و معمولاً این خدمات دوره ای توسط مکانیکی ها انجام می شود، خدماتی از قبیل تنظیم باد لاستیک ها، تنظیم روغن موتور و روغن ترمز و سایر خدماتی که خودرو به صورت دوره ای به آن نیاز دارد، این خدمات به تازگی توسط امداد خودرو انجام می شود تا دیگر نیازی به مراجعه به مکانیکی ها نداشته باشید.

خدمات امداد خودرو در زنجان

حمل خودروهای معیوب و تصادفی با خودرو سوار تمام اتوماتیک و جرثقیل یدک کش به تمام نقاط کشور به صورت شبانه روزی و مجهز به تعمیر خودرو ( سبک و سنگین ) در محل و مجهز به لوازم یدکی و صافکاری و نقاشی و جلوبندی شبانه روزی. با دریافت اشتراک از یک شرکت امداد خودرو می توانید از مزیت های بسیار زیاد آن استفاده کنید. یکی از مزیت هایی که این کارت ها برای شما فراهم می کند و قطعاً از آن استقبال خواهید کرد، تخفیفی است که بعد از تعمیر خودروی شما شامل حال شما می شود. می توانید با ارائه دادن کد اشتراک یا کارت اشتراک خود از تخفیف ویژه مشترکین استفاده کنید. این تخفیف بسیار بیشتر از هزینه ایست که شما برای دریافت اشتراک پرداخت می کنید. مزیت دیگر استفاده از اشتراک خدمات امداد خودرو در این است که شرکت امداد خودرو موظف است در صورتی که در هر موقعیتی، خودروی شما دچار مشکل شده بود، نیروهای خود را به محل مورد نظر برای تعمیر خودروی شما ارسال کند.

امداد خودرو بهرامی

امداد خودرو در زنجان با نام امداد خودرو بهرامی در سریع ترین زمان ممکن در هر ساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. آدرس: زنجان، کیلومتر 42 اتوبان زنجان تبریز، مجتمع خدمات رفاهی شهر سفید. مهم‌ ترين خدمت شركت امداد خودرو ايران ارائه خدمت امداد سيار مي باشد. به منظور افزایش رضایت مشتریان و جلوگیری از حمل خودرو، مجموعه‌ای از قطعات با زمان تعمیر بالاتر از قطعات امداد بالینی که امکان تعویض آنها در محل وجود داشته باشد در سبد قطعات خدمت امداد تعریف شده که با هماهنگی مرکزتماس، امدادگر مختص این خدمت به محل مورد درخواست مشتری اعزام و اقدام به تعویض قطعه می‌نماید. این طرح بر خلاف امداد بالینی از زمان تعمیر بالاتری بهره می‌برد و قطعات گرانتری و با حجم بیشتر نیز در سبد امدادگران گنجانده شده است. از عمده خدمات قابل ارائه در امداد خودرو بهرامی  می‌توان به تعویض رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام، استارت، شیلنگ پایین رادیاتور و ده‌ها مورد دیگر اشاره کرد که از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری کرده و به کاهش سطح ترافیک شهری کمک خواهد کرد. 

به مدیریت : فردین بهرامی
ساعت کاری: چهارشنبه : تمام وقت باز است
شنبه : تمام وقتیکشنبه : تمام وقتدوشنبه : تمام وقتسه شنبه : تمام وقتچهارشنبه : تمام وقتپنج شنبه : تمام وقتجمعه : تمام وقت

آدرس: زنجان ، زنجان ، کیلومتر42اتوبان زنجان تبریز ، ..........

امتیاز 4.5 از 5 بر اساس 2 دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

*

*