کارواش مشهد مستر کارواش
کارواش مشهد مستر کارواش
کارواش مشهد مستر کارواش
کارواش مشهد مستر کارواش
کارواش مشهد مستر کارواش

کارواش مشهد مستر کارواش

خراسان‌رضوی / مشهد / بلوار وکیل آباد

کارواش مشهد

کارواش مشهد|بهترین کارواش مشهد|کارواش اتوماتیک مشهد|کارواش مشهد مستر کارواش|مستر کارواش مشهد|کارواش نانو مشهد|کارواش تمام اتوماتیک مشهد|کارواش مشهد تمام اتوماتیک|کارواش سیار مشهد|مستر کارواش|Mr.Carwash| کارواش مشهد با عنوان مستر کارواش مشهد در بلوار وکیل آباد با بهره گیری از شستشو با مواد نانو بصورت اتوماتیک توانسته عنوان بهترین کارواش مشهد را به خود اختصاص دهد و با استفاده از برس های ضدخش و شستشوی کامل خودرو در 10 دقیقه رضایت مشتریان خود را حفظ و در جهت افزایش خدمات خود برآید. جهت شستوشوی خودرو ها اخیرا شاهد ظهور روش های متفاوتی هستیم .شستوشوی خودرو با استفاده از آب تحت فشار گرم و سرد پر رونق ترین این روش ها در حال حاضر میباشند.در سال های گذشته رانندگان ترجیح میدادند خودرو های خود را به روش خود با شلنگ آب و پارچه ای به نام لنگ شستو شو بدهند که باتوجه به مصرف بالای آب در این روش کارواش های تحت فشار اخیرا مورد استقبال مردم قرار گرفته اند . اما با پیشرفت علم نانو ذرات شاهد ورود این علم به کارواش هستیم که موجب شده است که مصرف آب برای شستو شوی خودرو ها به صفر برسد و چون نیازی به تخصص و ابزار خاصی ندارد خود راننده ها نیز میتوانند خود این کار را انجام بدهند همچنین این روش موجب رونق کارواش های سیار شده است .این یعنی یک تیر و دو نشان صرفه جویی در آب و زمان.

کارواش مشهد بصورت تمام اتوماتیک

اولین مدل از دستگاه های شستشوی خودرو با نام کارواش اتوماتیک، در سال 1950 ساخته شد. این کارواش ها مراحل شستشوی خودرو را بطور نیمه خودکار انجام می دادند به گونه ای که عملیات حرکت دادن خودرو بوسیله سیستم اتوماتیک و برس زنی بصورت دستی انجام می شد. سیستم های بازیابی آب، روش های مختلف شستشوی تایر ها و برس های با کیفیت و نرم از ویژگی هایی بودند که در سال 1960 برای این دستگاه های شستشوی ماشین فراهم شدند. سیستم هوشمند شستشوی چرخ ها و پاشش واکس نیز از سال 1970 به این مراکز اضافه شد. البته وجود بحران های اقتصادی در دنیا و گران شدن سوخت، در این دهه موجب توقف رشد دستگاه کارواش شد اما ده سال بعد، در سال 1980 با افزایش رشد اقتصادی تمایل افراد برای استفاده از خودرو افزایش یافت و تجهیزات شستشوی آن دوباره رونق یافتند. در ادامه این مراکز شستشوی خودرو، ها به امکانات و تجهیزات بیشتر مانند سیستم بازیابی و تصفیه آب، برس های با کیفیت با حرکت هوشمند در زوایای مختلف، نازل های فشار قوی آب، نازل های پاشش واکس برای افزایش درخشندگی خودرو و سیستم های کامپیوتری برنامه ریز مجهز شدند و امکان تعیین عملیات دلخواه برای مشتریان فراهم شد. کارواش تونلی نسل پیشرفته مدل های اتوماتیک ماشین شوی هاست که در آن خودرو بر روی یک نوار نقاله یا کانوایر حرکت کرده و در بخش های مختلف شستشو و خشک می شود.

مستر کارواش مشهد

کارواش تمام اتوماتیک مشهد شستشو با مواد آلمانی شستشوی کامل ماشین در 10 دقیقه استفاده از برس‌های ضدخش

به مدیریت : محمدرضا طوسی
ساعت کاری: چهارشنبه : 08:00 الی 24:00 باز است
شنبه : 08:00 الی 24:00یکشنبه : 08:00 الی 24:00دوشنبه : 08:00 الی 24:00سه شنبه : 08:00 الی 24:00چهارشنبه : 08:00 الی 24:00پنج شنبه : 08:00 الی 24:00جمعه : 08:00 الی 24:00

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، انتها هفت تیر، فلکه هشتصد، جنب جایگاه سوخت سی ان جی

دیدگاه خود را ثبت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

*

*